Şahinkaya’dan siperlik maske üretimi

Şahinkaya Koleji, Covid-19 salgınında büyük bir özveri ortaya koyan sağlık çalışanları ve polisler için 3D yazıcılarıyla siperlik maske üreterek sahiplerine teslim etti.

LİSE 22.04.2020, 02:32 22.04.2020, 02:34
Şahinkaya’dan siperlik maske üretimi

Şahinkaya Eğitim Kurumları doktorların, sağlık çalışanlarının ve emniyet görevlilerinin Covid-19'dan korunmasında büyük önem taşıyan siperlik maske üretimine başladı. Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Şahinkaya, Bilgisayar öğretmenleri Gülşah Çakmak ve Muhammet Aydoğmuş'un 3D yazıcılarla hazırladığı siperlik maskeleri farklı sağlık kuruluşlarında görev yapan sağlık çalışanlarına kendisi teslim etti. Oğuzhan Şahinkaya, Şehir Hastanesi, Yüksek İhtisas Hastanesi, Şevket Yılmaz Hastanesi, Çekirge Devlet Hastanesi, Çekirge Aile Sağlığı Merkezi, Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi ve Nilüfer 125. Yıl Atatürk Aile Sağlığı Merkezi gibi birçok sağlık kuruluşunda görev yapan sağlık çalışanları ve doktorlara teslim ederek, kendilerine özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür etti.

POLİSLERİMİZİ DE UNUTMADIK

Oğuzhan Şahinkaya, Covid-19 sürecinde kendilerine büyük bir sorumluluk düşen ve görevlerini özveriyle yerine getiren polislerimizi de unutmadı. Nilüfer İlçe Emniyet Müdürü Orhan Koç'u makamında ziyaret ederek, polislerimiz için siperlik maskelerden hediye etti. İlçe Emniyet Müdürü Koç, Oğuzhan Şahinkaya'yı bu önemli sosyal sorumluluk çalışmasından dolayı tebrik etti.

Yorumlar (0)
14°
kapalı