Kültür Okulları’ndan Çocuk Festivali

Özel Bursa Kültür Okulları tarafından düzenlenen “Kültürlü Çocuk Festivali”ne aileleriyle birlikte katılan 4-10 yaş arasındaki öğrenciler keyifli bir gün geçirdi.

GÜNDEM 27.05.2024, 09:40
Kültür Okulları’ndan Çocuk Festivali

Özel Bursa Kültür Okulları Bademli Kampusu’nda gerçekleştirilen “Kültür Çocuk Festivali” programında çocuklar, şehrin eğlence kültürünü çeşitli aktivitelerle doyasıya yaşadılar. Gün boyu süren sanat, bilim ve oyun atölyelerinin de yer aldığı festivalde çocuklar öğrenirken eğlendiler.

Festivalin ilk bölümü “Bubble Show” ile başlarken, daha sonra yapılan “Eski Moda Çocuk Konseri”nde çocuklar eşsiz bir müzik keyfi yaşadı. Yavuz Samur’un yer aldığı söyleşi de ise “Oyun Dostu Ebeveyn” konusu çocukların ve ailelerin katılımıyla gerçekleşti. Seher Kander’in gösterisi “Müzikli Masal Sahnesi” çocukların büyük ilgisiyle karşılaştı.

Büyük bir katılımın gerçekleştiği Ezo Sunal’ın gösterisi “Lalala Konseri” sonrasında çocukların hayal dünyalarını aralayan “Çizgi Kukla Tiyatrosu” sahnelendi. Tüm gün süren sanat, bilim ve oyun atölyelerinin yanı sıra face painting ile çocuklar neşeli yüzlerle festivali gezme imkânı buldu.

Yorumlar (0)
35°
açık